GEMA ART GROUP účastníkem veletrhu Památky - Muzea- Řemesla

Mezioborový veletrh zaměřený na prezentaci záchrany historického dědictví, stavitelství a řemeslné postupy proběhl ve dnech 4. až 5. listopadu 2016. Areál Průmyslového paláce v pražských Holešovicích poskytl prostor k prezentaci 120 vystavovatelů, mezi kterými nechyběla ani GEMA ART GROUP.

Dejme minulosti budoucnost" – motto veletrhu, k němuž má naše společnost skutečně čím přispět. Bohaté zkušenosti a profesní znalosti byly veřejnosti představovány prostřednictvím stěžejních zakázek posledních let, kde figurovaly projekt Deset hvězd – Revitalizace židovských památek, rekonstrukce pláště kostela sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí, restaurování nástropní malby Duchovní vývoj lidstva v prostorách Strahovského kláštera nebo technicky nejnáročnější realizace záchrany gotické katedrály sv. Barbory v Kutné Hoře.
Pátý ročník navázal na úspěchy předchozích let. Neméně důležitou součástí byly též doprovodné projekty zahrnující odborné přednášky, výstavy, workshopy a poradenství.
Více informací k samotnému veletrhu naleznete ZDE.

Přítomnost GEMA ART GROUP na veletrhu Památky - Muzea - Řemesla 2016 Katedrála sv. Barbory v Kutné Hoře Nástěnná malba v židovské synagoze v Boskovicích Židovská synagoga v Úštěku Kostel sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí Fillozofický sál Strahovského kláštera v Praze