Malá a Velká fontána, Jílové u Děčína

 jilove

Adresa: Mírové náměstí, 407 01 Jílové u Děčína 
Typ prací:
Sochařské práce 
Zhotovitel: ak. mal. Tomáš Rafl (GEMA ART GROUP a.s.)
Realizace: 2011

 

 

 V rámci projektu Revitalizace a regenerace města Jílové bylo podniknuto několik kroků ke zlepšení kulturní, estetické a společenské úrovně města.

Náplní projektu byla zejména rekonstrukce kamenných zdí okolo zámeckého areálu, obnova schodišťových stupňů do zámku i zámeckého parku či oprava dětského hřiště včetně instalace nových sportovních atrakcí. Nového vzhledu se dočkalo také Mírové náměstí, kde byly instalovány dvě fontány od akademického malíře Tomáše Rafla z GEMA ART GROUP a.s.

 FOTOGALERIE 

  Návrh koncepce Velké fontány Příprava jednotlivých komponentů na velkou fontánu - model Instalace Velké fontány na Mírovém náměstí v Jílovém Celkový pohled na Malou fontánu v centru města Jílové Detail Málé fontány v centru města Jílové Velká fontána v centru města Jílové Celkový pohled na Velkou fontánu na Mírovém náměstí Celkový pohled na Velkou fontánu na Mírovém náměstí Detail tryskající vody z Velké fontány Pohled na část Velké fontány Detail kamenné plastiky Velké fontány Detail tryskající vody z Velké fontány